Andrea psí chůva Praha

Praha

Andrea

Jmenuji se Andrea, je mi 24 let a pocházím z Prahy, kde současně pracuji jako fotoprodukční v redakci časoposu. Ve volném čase mě baví footgrafovat a chodit na procházky, cožje vždy veselejší s čtyřnohým kamarádem.

NIkola psí chůva Hradec

Hradec Králové

Nikola

Jmenuji se Nikola Fejglová, je mi 20 let, bydlím v Hradci  Králové a momentálně studuji na Vysoké škole pedagogické fakulty obory matematika a tělocvik. Ve svém volném čase se věnuji sportu (snad všechno co jde 😀 ),  ráda čtu, posedím s přáteli, cestuji nebo dělám výpravy do hor nebo se věnuji svému zvířectvu 🙂

Kristýna psí chůva Písek

Písek

Kristýna

Dobrý den,  jmenuji se Kristýna Frintová, je mi 26 let. Již od mala se zajímám o zvířata (ať je to kůň, pes, kočka, koza nebo papoušek). Několik jsem jich i vlastnila a stále vlastním. Dokonce jsem pomáhala i s (pře)výchovou psů. Na základní škole jsem navštěvovala veterinární kurz. Mám vystudovaný bakalářský obor se zemědělsko-ekologockým zaměřením (TUSHK) na JCU.

Hradec Králové

Andrea

Dobrý den, jsem šestnáctiletá studentka gymnázia z Hradce Králové. Ve svém volném čase se věnuji své dvouleté fence německého ovčáka, ráda chodím na procházky a jezdím na kole. Rada také čtu a trávím čas se svou rodinou a přáteli.

Brno

Lucie

Dobrý den, jmenuji se Lucie Šebestová, je mi čerstvě 17 let, studuji knihařinu. Ve svém volném čase se věnuji svým přátelům, odpočívám a nebo trénuji se svým psem (Dogdancing, poslušnost, záchranařina) .

 

Hradec Králové

Anna

Dobrý den, jsem z Hradce Králové, je mi 23 let a studuji jazykovou a literární kulturu na UHK. Momentálně pracuji v dětské skupině jako výpomoc. Svůj zbylý čas věnuji svým dvěma psům – Bilý švýcarský ovčák a francouzský bůldoček. S ovčákem jsme dřív aktivně pracovali (obrany, poslušnost, stopy), poslední dobou jsme ale trochu polevili. V současnosti si taky dělám kurz počítačové grafiky a zajímám se o film a umění.

Přejete si zkušební schůzku s chůvou ZDARMA?

Přejete si hlídání či venčení pro svého čtyřnohého miláčka, ale chcete se nejprve s naší chůvou osobně setkat?

Napište nám, nebo rovnou zavolejte a my se Vámi a Vaším pejskem moc rádi osobně potkáme.