Služby + Ceník

Venčení psů

Pokud potřebujete svého mazlíčka pouze vyvenčit, kontaktuje nás a naše psí chůva se o vše postará. Dojede až k Vám domů, pejska vyzvedne, vyvenčí a opět vrátí. Přípandě mu doplní granule a vodu. Venčení je možné, jak dlouhodobě, tak i nárazově.

180 Kč/ hod

Hlídání psů

Hlídání pejsků probíhá v domácím prostředí u zkušené chůvy, nebo dle domluvy u Vás doma. O Vašeho pejska se postaráme jako o vlastního. Zaručujeme Vám minimálně 3 procházky denně, krmení dle Vašich požadavků a neustálý přístup k vodě. Pokud si budete přát, pravidelně Vás budeme informovat a posílat fotky, jak se Vašemu pejskovi daří.

Hlídání u chůvy doma

malá plemena 500 Kč/den
střední a velká plemena 600 Kč/den

Hlídání u Vás doma

1 000 Kč/den

Stříhání psů

Potřebujete svého psa ostříhat? Stříhání je možné u stříhače doma či u Vás doma. Záleží na Vašich preferencích. Stříháme po celé Praze a Středních Čechách. Naši stříhači mají kurz stříhání pro psy a mají několikaletou praxi se stříháním.

malá plemena 450 Kč
střední plemena 550 Kč
velká plemena 650 Kč
XXL plemena 850 Kč

Psí trénink

Potřebujete svého psa naučit základní poslušnost? Nebo potřebujete psa vycvičit na agility  či jiné závody? Naše chůvy se o to rády postarají. Napište nám prosím nebo zavolejte, cena je individuální.

Přejete si zkušební schůzku s chůvou ZDARMA?

Přejete si hlídání či venčení pro svého čtyřnohého miláčka, ale chcete se nejprve s naší chůvou osobně setkat? Napište nám, nebo rovnou zavolejte a my se Vámi a Vaším pejskem moc rádi osobně potkáme.

Časté otázky

Ano. 🙂 Vždy se nejprve majitel psa seznámí s chůvou a pak v případě vzájemné spokojenosti se podepisuje smlouva o hlídání.

Platí se vždy až za vykonanou službu, tedy až po hlídání/venčení Vám zašleme fakturu.

Čím dříve, tím lépe 🙂 ale bežně nám klienti volají na poslední chvíli a jsme schopni domluvit hlídání/venční již na druhý den.

Ano, chůvy vždy posílají klientům fotografie, jak se pejskovi daří.